Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
Finansowanie
Zobacz jak możesz sfinansować swoje marzenia.
serwis
Wszystkie niezbędnę informacje odnośnie serwisu naszych modeli.
NASZA FIRMA
Poznaj nas lepiej. 
Hymer Poznań
PRACA
Dołącz do zespołu.
Aplikuj już dziś.

Finansowanie

Kamper to duży wydatek, który warto rozłożyć w czasie, abyś mógł cieszyć się nowym wymiarem podróżowania już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, dlatego zgłoś się, aby ustalić z nami szczegóły finansowania swojego wymarzonego Hymera.

Kampery – cena i sposoby finansowania

Cena kamperów różni się w zależności od wybranej konfiguracji. Ty decydujesz, czego potrzebujesz w swoim samochodzie i dostosowujesz wyposażenie. Nasz konsultant sporządzi kosztorys na podstawie wyznaczonej specyfikacji.

Umożliwiamy naszym klientom wzięcie kredytu oraz skorzystanie z leasingu. Forma finansowania zostanie dopasowana do Ciebie – doradca weźmie pod uwagę Twoje możliwości i potrzeby, żeby zakup nie był obciążeniem, a przyjemnością.

Ponadto oferujemy atrakcyjne rozwiązania ubezpieczeniowe. Chcemy sprawić, żebyś czuł się bezpiecznie podczas podróży. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi firmami cieszącymi się renomą wśród klientów.

Z uwagi na fakt, iż cena kamperów jest wysoka i stanowi spory wydatek, naszym klientom oferujemy ochronę w postaci GAP (Guaranteed Auto Protection), czyli ubezpieczenia od utraty wartości. Jest to zabezpieczenie finansowe, polegające na ochronie kredytobiorców i leasingobiorców w przypadku poniesienia szkody całkowitej.

Ceny kamperów i ich finansowanie – leasing czy kredyt?

Jeśli decydujesz się na zakup kampera, rozważyć możesz różne formy finansowania – w tym leasing oraz kredyt. Leasing to elastyczne finansowanie, dopasowane do potrzeb klienta, łączące w sobie cechy kredytu i wynajmu.

Tradycyjny kredyt można zaciągnąć przy wyższym wydatku. Raty są stałe, ustalone podczas podpisywania umowy.

W obu przypadkach wraz ze spłatą ostatniej raty klient staje się pełnoprawnym właścicielem pojazdu. Leasing jest jednak ofertą dostępną tylko dla firm i działalności gospodarczych. Z kredytu może skorzystać każda osoba prywatna, która spełnia warunki określone przez bank.

Cena kamperów wpłynąć może na formy finansowania. Leasing można uzyskać szybciej od kredytu, dlatego ta opcja jest silnie rekomendowana dla każdego, kto prowadzi zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Ubezpieczenie kampera

Ceny kamperów to jedno, ale jak każdy pojazd podlega dodatkowym opłatom, takim jak OC i AC. Polisa OC to obowiązkowa opłata, warto jednak rozważyć również AC i NNW. Na wysokość tych opłat wpływ mają dane kierowcy (np. wiek, długość posiadania prawa jazdy i zawód) oraz dane pojazdu (marka, rocznik, model itp.).
Nasz doradca przeprowadzi Cię przez cały proces finansowania od A do Z. Zapraszamy do kontaktu!
Ustal z nami szczegóły finansowania swojego Hymera
Andrzej Bloch
sprzedaz@hymerpoznan.pl
532 542 382
Do góry
cross