Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
Finansowanie
Zobacz jak możesz sfinansować swoje marzenia.
serwis
Wszystkie niezbędnę informacje odnośnie serwisu naszych modeli.
NASZA FIRMA
Poznaj nas lepiej. 
Hymer Poznań
PRACA
Dołącz do zespołu.
Aplikuj już dziś.
Czasami 5 gwiazdek to po prostu za mało
CROSSCAMP. ŻYJ BEZ OGRANICZEŃ
Tak elastyczny jak Ty!
Czy to w życiu codziennym w mieście, na weekend na plaży lub w górach: Dzięki wyjmowanym siedzeniom i elastycznej wielofunkcyjnej kuchni oferuje nieograniczone możliwości.
CROSSCAMP może być używany tak elastycznie, że oferuje prawie nieograniczone możliwości zastosowania. Odkryj nowy CROSSCAMP i doświadcz nieograniczonej wolności.
NIEZRÓWNANA ELASTYCZNOŚĆ
CROSSCAMP. Poznaj go bliżej.
Łóżko z baldachimem
Sky Chef
Wspomaganie
Gotowi na przyszłość
Mocny wygląd
Kosmiczny cud
Salon VIP
Wygodne podwójne łóżko pod podnoszonym dachem zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób. Front można łatwo otworzyć - dla niezapomnianych widoków panoramicznych
Deskę kuchenną CROSSCAMP można całkowicie zdemontować i można ją również używać poza pojazdem z zestawem outdoorowym. Szuflady zapewniają wystarczająco dużo miejsca na wszystkie przybory kuchenne. A jeśli potrzebujesz więcej miejsca dla pasażerów lub bagażu, kuchnię można po prostu wyjąć i tymczasowo schować.
CROSSCAMP oferuje najnowsze systemy wspomagające, takie jak system przedkolizyjny, system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, adaptacyjny tempomat i wiele więcej, dzięki czemu dotrzesz do celu nie tylko szybko, ale także bezpiecznie i wygodnie.
W CROSSCAMPIE zastosowano tylko najnowszej generacji silniki wysokoprężne EURO 6dtemp. Nawet standardowy czterocylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności 1,5 litra i mocy 88 kW (120 KM) ma doskonałą moc. Czterocylindrowy silnik wysokoprężny o mocy 110 kW (150 KM) i czterocylindrowy 2,0-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 130 kW (180 KM) zapewniają jeszcze większą moc i komfort.
17-calowe felgi aluminiowe z oponami 225/55 / ​​R17
Wyposażony standardowo w dwoje przesuwanych drzwi i pięć miejsc siedzących, CROSSCAMP to prawdziwa oszczędność miejsca. W kilku prostych krokach staje się wygodnym wahadłowcem z 7 miejscami siedzącymi. Wystarczająco dużo miejsca dla rodziny, przyjaciół i przyjaciół przyjaciół.
Przeszklenie termiczne i dźwiękochłonne gwarantuje, że do celu dotrzesz zawsze chłodny i zrelaksowany. Przyciemniane szyby boczne i tylne zapewniają niezawodną ochronę przed promieniami słonecznymi i niezbędną prywatność dla VIP-ów na pokładzie.
IDEALNY DO MIASTA I DO DOMU.
Do góry
cross