Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
Czasami 5 gwiazdek to po prostu za mało
CROSSCAMP. ŻYJ BEZ OGRANICZEŃ
Zapytaj o cenę
Tak elastyczny jak Ty!
Czy to w życiu codziennym w mieście, na weekend na plaży lub w górach: Dzięki wyjmowanym siedzeniom i elastycznej wielofunkcyjnej kuchni oferuje nieograniczone możliwości.
CROSSCAMP może być używany tak elastycznie, że oferuje prawie nieograniczone możliwości zastosowania. Odkryj nowy CROSSCAMP i doświadcz nieograniczonej wolności.
Zapytaj o cenę
NIEZRÓWNANA ELASTYCZNOŚĆ
CROSSCAMP. Poznaj go bliżej.
Łóżko z baldachimem
Sky Chef
Wspomaganie
Gotowi na przyszłość
Mocny wygląd
Kosmiczny cud
Salon VIP
Wygodne podwójne łóżko pod podnoszonym dachem zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób. Front można łatwo otworzyć - dla niezapomnianych widoków panoramicznych
Deskę kuchenną CROSSCAMP można całkowicie zdemontować i można ją również używać poza pojazdem z zestawem outdoorowym. Szuflady zapewniają wystarczająco dużo miejsca na wszystkie przybory kuchenne. A jeśli potrzebujesz więcej miejsca dla pasażerów lub bagażu, kuchnię można po prostu wyjąć i tymczasowo schować.
CROSSCAMP oferuje najnowsze systemy wspomagające, takie jak system przedkolizyjny, system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, adaptacyjny tempomat i wiele więcej, dzięki czemu dotrzesz do celu nie tylko szybko, ale także bezpiecznie i wygodnie.
W CROSSCAMPIE zastosowano tylko najnowszej generacji silniki wysokoprężne EURO 6dtemp. Nawet standardowy czterocylindrowy silnik wysokoprężny o pojemności 1,5 litra i mocy 88 kW (120 KM) ma doskonałą moc. Czterocylindrowy silnik wysokoprężny o mocy 110 kW (150 KM) i czterocylindrowy 2,0-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 130 kW (180 KM) zapewniają jeszcze większą moc i komfort.
17-calowe felgi aluminiowe z oponami 225/55 / ​​R17
Wyposażony standardowo w dwoje przesuwanych drzwi i pięć miejsc siedzących, CROSSCAMP to prawdziwa oszczędność miejsca. W kilku prostych krokach staje się wygodnym wahadłowcem z 7 miejscami siedzącymi. Wystarczająco dużo miejsca dla rodziny, przyjaciół i przyjaciół przyjaciół.
Przeszklenie termiczne i dźwiękochłonne gwarantuje, że do celu dotrzesz zawsze chłodny i zrelaksowany. Przyciemniane szyby boczne i tylne zapewniają niezawodną ochronę przed promieniami słonecznymi i niezbędną prywatność dla VIP-ów na pokładzie.
IDEALNY DO MIASTA I DO DOMU.

CROSSCAMP to kompaktowy van produkowany przez Erwin Hymer Group. Sprawdza się jako pojazd codziennego użytku, transporter, ale także jako kamper. Od pewnego czasu kampery biją rekordy popularności.

Kampery – pojazdy wielozadaniowe

Możliwości, jakie oferuje ten środek transportu, czyli bezpieczne i swobodne przemieszczanie się bez konieczności dokładnego planowania podróży i rezerwacji noclegów z dużym wyprzedzeniem, to zdecydowanie jego najmocniejsze strony. Nie jest to jednak jedyna przyczyna, dla której popyt na kampery wciąż rośnie. Znacznie rozszerzyła się także oferta producentów, dzięki czemu coraz większa ilość osób może stać się posiadaczem takiego pojazdu. Kamper to przede wszystkim wolność, spontaniczność i niezależność. To także możliwość swobodnego wyboru, bliskiego kontaktu z naturą, a także odwiedzania typowo turystycznych miejscowości na własnych warunkach. Wygoda, z jaką łączy się podróżowanie samochodem kempingowym jest nieoceniona – wszystko, czego potrzebujesz w trasie, znajduje się w jednym miejscu.

Kampery CROSSCAMP

Coraz więcej ludzi mieszkających w dużych miastach, żyjących szybko i intensywnie, pragnie w wolnym czasie doświadczyć bliskiego kontaktu z naturą i wolniejszego tempa życia. Kampery CROSSCAMP to idealne samochody kempingowe dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę, niezależność oraz komfort. Mają wiele zastosowań, sprawdzają się zarówno podczas krótkich weekendowych wycieczek, jak i długich, rodzinnych eskapad związanych z pokonywaniem setek kilometrów. Z powodzeniem można poruszać się nim zarówno po górskich, krętych drogach, jak i autostradach. Niezawodne i wielofunkcyjne kampery CROSSCAMP umożliwiają swobodne, niespieszne przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Posiadają wygodne miejsca do spania pod podnoszonym baldachimem – na łóżku w pełnym komforcie wyśpią się dwie osoby. Front samochodu można otworzyć, aby cieszyć się rozciągającymi się za nim widokami. Kampery CROSSCAMP posiadają także sporą przestrzeń do przechowywania bagaży oraz przygotowywania posiłków podczas postoju. Deskę kuchenną można zdemontować i używać poza pojazdem. Kuchnię można także tymczasowo wyjąć, jeśli zależy Ci na stworzeniu większej przestrzeni dla pasażerów.

CROSSCAMP – kamper miejski

To, co odróżnia CROSSCAMP od innych kamperów, to jego wielozadaniowość. Z łatwością możesz przekształcić go z auta, którym jedziesz na kemping czy biwak w samochód doskonały do poruszania się po mieście. Świetnie poradzi sobie bowiem nie tylko na szosach i drogach ekspresowych, sprawdzi się również jako pojazd do przemieszczania się po zatłoczonej metropolii. Kampery CROSSCAMP są niezwykle pojemne, a jednocześnie kompaktowe. CROSSCAMP standardowo posiada dwoje przesuwanych drzwi i pięć miejsc dla pasażerów. Jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagające, między innymi system przedkolizyjny, system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu czy adaptacyjny tempomat.
CROSSCAMP to także wyjątkowy design. Nowoczesny wygląd, kompaktowość, wygoda i oszczędność miejsca – wszystko to daje Ci wybór tego wyjątkowego kampera.

ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu