Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

Serwis

Autoryzowany serwis Hymer szybko i rzetelnie przygotuje dla Państwa wycenę kosztów naprawy oraz doposażenia samochodów kempingowych i kamperów. Pomożemy Państwu w każdej usterce, wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszych doradców technicznych oraz magazyn części, dzięki któremu naprawy odbywają się niezwykle sprawnie. 
Na Państwa życzenie wykonujemy usługi serwisowe takie jak:
Rodzaj usługiCena
MONTAŻ SOG BOCZNY 542,20 zł
MONTAŻ SOG PODŁOGOWY/DACHOWY 811,80 zł
MONTAŻ KLIMATYZACJI DACHOWEJ 1 488,30 zł
MONTAŻ TV 270,60 zł
MONTAŻ UCHWYTU TV 270,60 zł
MONTAŻ MARKIZY 920,04 zł
MONTAŻ SOLARA 1 PANEL 1 353,00 zł
MONTAŻ SOLARA 2 PANELE1 894,20 zł
MONTAŻ ANTENY SAT 1 488,30 zł
MONTAŻ BAGAŻNIKA ROWEROWEGO 811,80 zł
PRZEGLĄD SZCZĘLNOŚCI INS GAZ Z CERTYFIKATEM 542,20 zł
MONTAŻ HAKA 1 217,70 zł
MONTAŻ WIĄZKI1 353,00 zł
MONTAŻ PODUSZEK POWIETRZNYCH 1 800,00 zł
MONTAŻ CZUJNIKA GAZU 270,60 zł
MONTAŻ STOPNIA 1 082,40 zł
MONTAŻ KAMERY COFANIA 1 217,70 zł
MONTAŻ DODATKOWEGO AKUMULATORA 405,90 zł
MONTAŻ ANTENY DVB-T 541,20 zł
MONTAŻ DRABINKI 1 082,40 zł
MONTAŻ OŚWIETLENIA LED (MARKIZA) 541,20 zł
MONTAŻ PRZETWORNICY 1 353,00 zł
MONTAŻ GASBANKÓW 811,80 zł
MONTAŻ CZUJNIKÓW PARKOWANIA PRZÓD 1 353,00 zł
MONTAŻ CZUJNIKÓW PARKOWANIA TYŁ 1 353,00 zł
MONTAŻ SEJFU 541,20 zł
MONTAŻ ROLETY SZOFERKI 811,80 zł
MONTAŻ REDUKTORA DUOCONTROL 270,60 zł
WYMIANA OKNA DACHOWEGO NA WENTYLATOR 811,80 zł
WSTAWIENIE WENTYLATORA Z WYCIĘCIEM 1 082,40 zł

Planujesz właśnie wyjazd na wakacje ze swoim samochodem kempingowym? Niestety coś w nim szwankuje? W takim razie nie czekaj dłużej, sprawdź nasz serwis kamperów - Hymer. Profesjonalnie i szybko przywrócimy Twój pojazd do pełni sprawności, tak abyś mógł już wkrótce cieszyć się swoim urlopem. Przeprowadzimy wszystkie potrzebne prace, które sprawią, że samochód kempingowy będzie mógł mknąć drogami całego świata, zawożąc Cię do miejsc, które dotąd widziałeś być może jedynie na zdjęciach. Zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego serwisu kamperów Hymer.

Wszystkie części zamienne do samochodów kempingowych mamy na miejscu

Na naprawę przyprowadzonego do nas pojazdu nie będziesz musiał wcale tak długo czekać. Posiadamy bowiem na wyposażeniu wiele części wymiennych, dzięki czemu nie trzeba czekać na ich dostawę. Możemy więc szybko zająć się ich montażem! W naszym serwisie kamperów Hymer, doskonale wiemy, że dla Ciebie czas jest najważniejszy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić Twój samochód kempingowy na cztery koła przed Twoim wyjazdem na wakacje. Prace naprawcze wykonujemy przy tym nie tylko sprawnie, ale też porządnie!

Fachowe naprawy w serwisie kamperów Hymer

Jak już wspomnieliśmy, w naszym zakładzie zajmujemy się profesjonalnie i fachowo naprawą przyprowadzonych do nas pojazdów. Dzięki temu możesz być pewien, że podczas wyjazdu nie będą Cię czekać żadne niemiłe niespodzianki – bezpiecznie i bezproblemowo dotrzesz do celu swojej podróży. W końcu chcemy, abyś urlop spędził bez stresu, ciesząc się czasem wolnym w wybranym przez siebie miejscu.

Montaż dodatkowego wyposażenia w serwisie kamperów Hymer

Nie tylko naprawiamy wybrane pojazdy, ale także zajmujemy się montażem do nich dodatkowego wyposażenia, tak aby Twoje wakacje były jeszcze bardziej komfortowe. Klimatyzacja stacjonarna, panele solarne, anteny satelitarne czy systemy multimedialne to ledwie część całości wyposażenia dodatkowego dla Twojego samochodu kempingowego, jakie jesteśmy w stanie zaoferować Ci w naszym serwisie kamperów Hymer.

Zastanawiasz się, jakie jeszcze wyposażenie jesteśmy Ci w stanie zaoferować? Zajmujemy się dostarczaniem także systemów nagłośnień, kamer cofania, montujemy markizy, bagażniki rowerowe czy specjalne rampy dla skuterów. W naszym serwisie kamperów Hymer, poprzez ofertę wyposażenia dodatkowego, a także fachową pomoc naprawczą, dbamy o to, aby wakacje, na które się wybierasz, były prawdziwie udane i niezapomniane. Wybierz się w podróż, na której z całą pewnością wypoczniesz od trudów codziennej pracy.

Serwis kamperów Hymer - dla miłośników dalekich podróży

W naszej firmie staramy się, abyś miał udany wyjazd niezależnie czy wybierasz się w podróż po kraju, Europie czy całym świecie. Dba o to zespół fachowców, którzy bez najmniejszego problemu przywrócą Twój samochód kempingowy do pełni sprawności, a także zamontują w nim szereg elementów dodatkowego wyposażenia, zwiększając tym samym komfort użytkowania przyczep turystycznych. Poza naprawą pojazdów kempingowych, zajmujemy się ich sprzedażą – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do góry
Polityka prywatności
crossmenu