Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

TOP 5 kierunków wakacyjnych

Kamperem przez Europę.

TOP 5 kierunków wakacyjnych.

16 lipca 2021
„Kamperowe wakacje” to coraz częściej wybierana forma urlopowa przez Polaków. Sytuacja pandemiczna i niepewność z niej wynikająca sprawiły, że lubimy być samowystarczalni, szukamy bezpiecznych rozwiązań i lubimy zapewnić sobie własną przestrzeń. Kamper to idealne rozwiązanie, które łączy w sobie prywatność i bezpieczeństwo własnego domu, jak i nieograniczoną możliwość podróżowania, również poza granice kraju.
Właśnie dlatego warto przyjrzeć się kilku godnym polecenia destynacjom, zanim podejmiemy decyzję o wyjeździe. Każdy kierunek jest atrakcyjny, ale preferencje, chociażby pogodowe, są bardzo indywidualną kwestią, dlatego przedstawiamy kilka naszych propozycji.

Gdzie pojechać kamperem na wakacje ?

Norwegia to jeden z najczęściej wybieranych kierunków dla właścicieli kamperów i wcale nas to nie dziwi. To, co najważniejsze w wakacjach na czterech kółkach, to przede wszystkim dobrze przygotowana infrastruktura, cudowne krajobrazy, zapierające dech w piersiach widoki, wspaniała roślinność i możliwość parkowania na dziko, niemal w każdym miejscu. Dlatego właśnie Norwegia cieszy się nieustającym powodzeniem wśród turystów z kamperami i znalazła się na naszej liście rekomendowanych kierunków podróży. To, co jest dodatkowym atutem Norwegii, to ogromna ilość kempingów i miejsc parkingowych dla kamperów. Nie wahajcie się zatem, nawet jeśli obawiacie się niższych temperatur!

TOP 5 kierunków wakacyjnych
TOP 5 kierunków wakacyjnych

Włochy przyciągają turystów niemalże wszystkim – architekturą, krajobrazami, jedzeniem, winem… I właśnie dlatego znalazły się na naszej liście TOP5! Przy tej rekomendacji zaznaczamy jednak, że warto wybrać ten kierunek raczej jesienią i wiosną aniżeli w środku lata. Przyczyna jest prosta – latem ciężko będzie uniknąć tłumów, a spontaniczne biwakowanie w zasadzie jest niemożliwe. Miejsce dla swojego kampera trzeba zarezerwować na wiele tygodni w przód z uwagi na popularność tego kraju wśród turystów. W obecnych czasach home office stał się tak popularny i wygodny, że w zasadzie pracować można z każdego kraju zdalnie, również z domu na kółkach. Zachęcamy zatem do wypróbowania tego rodzaju pracy poza sezonem.

Szwajcaria, choć słynie z regulaminów, zasad i twardych przepisów, na przykład o absolutnym zakazie parkowania kempingów „na dziko”, nadrabia pięknem, oszałamiającymi widokami górskimi i cudowną architekturą małych miasteczek. Dlatego na mapie kamperowej po prostu musi się znaleźć. Tym bardziej, że cenowo jest to miejsce nieprzyjazne turystom hotelowym i restauracyjnym. Wakacje w kamperze rozwiązują ten problem i stwarzają możliwość podróżowania po Szwajcarii ze znacznie niższym budżetem wakacyjnym i większymi możliwościami przemieszczania się.

TOP 5 kierunków wakacyjnych
TOP 5 kierunków wakacyjnych

Estonia to destynacja atrakcyjna przede wszystkim z uwagi na prywatność, którą gwarantuje. Jadąc kamperem w tym kierunku nie zderzymy się z masą turystów, nie będziemy musieli robić rezerwacji i na pewno będziemy mogli skupić się na otaczającym pięknie, zamiast na innych turystach. Nie oznacza to wcale, że będąc w Estonii nie będziecie mieli gdzie zaparkować swojego kampera. Na wszystkich podróżujących czekają nowoczesne pola kempingowe z szeregiem udogodnień, rozbudowaną infrastrukturą i przede wszystkich malowniczymi pejzażami.

Dania to przede wszystkim hygge, a cóż innego jest ważniejsze dla podróżujących kamperem niż komfort, równowaga, bezpieczeństwo i spokój? Wszystkiego zaznacie dzięki ciągnącym się kilometrami szerokim, piaszczystym plażom, malowniczo położonym kempingom, licznym miejscom dla kamperów i bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Ponadto, wiedząc, że kamper to rozwiązanie idealne dla rodzin z dziećmi, warto wybrać się do Danii również z uwagi na jej liczne atrakcje dla najmłodszych, którzy zdecydowanie potrzebują różnorodności w podróży!

TOP 5 kierunków wakacyjnych
Koniecznie sprawdź inne porady

Rodzaje kamperów

14 maja 2021

Etykieta na kempingu

2 czerwca 2021

Kamperem z psem

22 września 2021

Gotowanie w kamperze

27 lutego 2022

Jesienne podróże kamperem

6 października 2022

Jesienny Caravaning

17 stycznia 2023

Caravans Salon 2023

6 października 2023
ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu