Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

Kampery na bazie Fiata: dlaczego warto?

Kampery na bazie Fiata: dlaczego warto?

Szeroki wybór pojazdów kempingowych na podwoziu Fiata

15 grudnia 2023

Fiat to marka wyjątkowo licznie reprezentowana w branży karawaningowej. Po polskich i europejskich drogach jeździ mnóstwo kamperów na bazie Fiata, w tym kilkudziesięcioletnich staruszków, które wciąż całkiem nieźle się trzymają. Popularność tej marki nie jest oczywiście przypadkowa i jest pochodną wielu czynników. Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć zakup kampera na bazie Fiata, a także poznaj modele rekomendowane przez ekspertów HYMER Poznań.

Szeroki wybór pojazdów kempingowych na podwoziu Fiata

Fiat to włoski koncern motoryzacyjny, który ma wielkie zasługi w rozwoju karawaningu. Podwozia tego producenta od lat służą do produkcji aut kempingowych ze wszystkich popularnych kategorii pojazdów, czyli:

Wielu cenionych producentów kamperów wybiera podwozia Fiata z uwagi na ich uniwersalność, czyli możliwość wykonania różnych rodzajów zabudów, a tym samym wprowadzenia na rynek takich pojazdów kempingowych, które wpisują się w oczekiwania dużej grupy nabywców.

To warto wiedzieć

Podwozie Fiata wykorzystują wszyscy czołowi producenci kamperów. W naszej ofercie znajdziesz np. kampery Buerstner, które powstały właśnie na bazie konstrukcji włoskiego koncernu.

Warto zadać sobie pytanie: z czego wynika tak duża popularność podwozi Fiata w branży producentów kamperów? Oto kilka kluczowych powodów:

  • Solidna, niezawodna, sprawdzona konstrukcja;
  • Dynamiczne i bardzo oszczędne jednostki napędowe;
  • Ogromna podaż części zamiennych;
  • Dobre parametry techniczne podwozi, co daje szerokie pole do popisu w zakresie doboru odpowiedniej zabudowy (również pod kątem DMC pojazdu);
  • Zaufanie do marki, jej dobra renoma, dzięki czemu istnieje spory popyt na kampery na bazie Fiata;

Szczególnie cenione na polskim i europejskim rynku są kamper vany na bazie Fiata, które produkuje między innymi marka HYMER. Z ich zaletami i wariantami możesz się zapoznać na naszej dedykowanej stronie internetowej.

Kamper vany HYMER Free

HYMER Free to popularna linia kamper vanów renomowanej marki HYMER, w której znajdziemy również modele zbudowane na bazie Fiata. HYMER Free to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka zwinnego, ekonomicznego pojazdu kempingowego na krótsze i dłuższe wypady z bliskimi.

Kamper vany HYMER Free na bazie Fiata to bardzo dobra jakość wykonania, nowoczesny design, przestronne wnętrze i przemyślane rozwiązania funkcjonalne. Pojazdy mają długość od 541 cm, oferują od 2 do 5 miejsc do spania, a ich masa całkowita wynosi do 3300 kilogramów (dobry wybór na prawo jazdy kategorii B).

To warto wiedzieć

Na życzenie dostępne są również kamper vany HYMER Free na bazie Fiata z podnoszonym dachem, co pozwala zyskać dodatkową przestrzeń do spania.

Najważniejsze zalety kamper vanów HYMER Free na podwoziu Fiata to:

  • Mocne i ekonomiczne jednostki napędowe włoskiego koncernu;
  • Opcjonalny dach podnoszony, co pozwala stworzyć dwa osobne pomieszczenia mieszkalne w jednym pojeździe;
  • Kompaktowa długość poniżej 6 metrów (łatwe manewrowanie, również dla niedoświadczonych kierowców kamperów);
  • Możliwość przekształcenia części wypoczynkowej w taki sposób, aby powstały dodatkowe miejsca do spania;
  • Jasne zabudowy meblowe, nowoczesne laminaty, srebrne detale wykończenia = przestronne, jasne wnętrze;

Dowiedz się więcej o kamper vanach HYMER Free na bazie Fiata i sprawdź galerię zdjęć przedstawiających różne warianty pojazdów na naszej stronie internetowej.

Kup kampera na bazie Fiata w HYMER Poznań i skorzystaj z bardzo atrakcyjnych warunków

Rozważasz zakup kampera na bazie Fiata? W takim razie już teraz zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego salonu w Sadach koło Poznania, gdzie znajdziesz co najmniej kilka modeli, w tym dostępnych od ręki. Możesz je porównać, ocenić jakość wykonania oraz skorzystać z fachowego doradztwa ekspertów HYMER Poznań.

Zaproponujemy Ci odpowiedni model kampera, który na pewno spełni Twoje oczekiwania, a przy tym będzie dostępny na Twoją kieszeń. Koniecznie zapytaj nas o promocyjne warunki finasowania zakupu kampera, w leasing i kredyt.

Koniecznie sprawdź inne porady

Rodzaje kamperów

14 maja 2021

Etykieta na kempingu

2 czerwca 2021

Kamperem z psem

22 września 2021

Gotowanie w kamperze

27 lutego 2022

Jesienne podróże kamperem

6 października 2022

Jesienny Caravaning

17 stycznia 2023

ERIBA TOURING 560

26 lipca 2023

Sunlight T68

26 lipca 2023

Caravans Salon 2023

6 października 2023

Hymer Exsis i-678

20 listopada 2023

Hymer ML-T 580 419 CDI

20 listopada 2023

Crosscamp FLEX

20 listopada 2023

Eriba Touring 442 | 4 OS

21 listopada 2023

Sunlight I 69 L

27 grudnia 2023

Burstner Premio Life 425

11 stycznia 2024

Eriba Touring 542

11 stycznia 2024

Burstner Premio Life 415

12 stycznia 2024

Eriba Touring 530

12 stycznia 2024
ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu