Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

Przygotuj swojego kampera na kolejny sezon

Nowa usługa w Hymer Poznań

Przygotuj swojego kampera na kolejny sezon

18 sierpnia 2021

„Technologia podwozia w najlepszym wydaniu ” to więcej niż tylko hasło reklamowe marki Goldschmitt. To raczej obietnica dla naszych klientów, że usługi i produkty, które dostarczają spełniają oczekiwania i wymagania klientów pod względem wydajności, jakości i niezawodności.

Goldschmitt od dziesięcioleci jest integralną częścią branży kamperów. Początkowo jako producent samochodów kempingowych, a dziś jako liczący się producent systemów zawieszenia, systemów poziomowania, felg aluminiowych i obciążeń proponuje swoim klientom rozwiązania na miarę naszych czasów.

Od sierpnia b.r. możemy pochwalić się, że jako Partner Premium marki Goldschmitt i jedno z wyłącznie dwóch takich miejsc na mapie Polski, oferujemy sprzedaż i montaż komfortowych systemów zawieszenia przedniego i tylnego do kamperów, podpór manualnych i hydraulicznych oraz felg aluminiowych dedykowanych do pojazdów kempingowych. Sprawdź pełen zakres naszych usług i przygotuj się na jesienny sezon razem z Hymer Poznań.

Centrowanie kół w kamperze

Chociaż osiowanie kół nie jest najważniejszym punktem na liście kontrolnej Twojego pojazdu, istnieje wiele powodów, aby regularnie zajmować się tym tematem. Prawidłowo ustawiony tor, nie tylko zapewnia stabilność, ale także odpowiada za zużycie opon, skuteczność hamowania i całkowitą kontrolę nad pojazdem. Pochylona kierownica, głośne dźwięki podwozia i niespokojne pokonywanie zakrętów, mogą być oznakami nieprawidłowej regulacji osi. Nierównomiernie zużyte opony dostarczają również informacji o nieprawidłowym rozstawie kół i wartościach ich pochylenia. Jeśli zauważysz takie oznaki w Twoim kamperze, nie wahaj się z nami skontaktować.

Centrowanie kół w kamperze
Zwiększenie ładunku i ładowności kampera

Zwiększenie ładunku i ładowności kampera

Przez zwiększenie ładunku lub ładowności kampera rozumie się późniejszy wzrost dopuszczalnej masy całkowitej lub nacisku na oś pojazdu. W zależności od modelu pojazdu, dodatkowe obciążenia można uzyskać, instalując wzmocnienie sprężynowe w połączeniu z nośną kombinacją koło-opona. Warunkiem jest również raport obciążenia, który zawiera dokumentację ważnych testów (hamulce, wytrzymałość podwozia, sterowność itp.). Oferujemy pełną obsługę w zakresie ładowania, jak również doradzamy i zapewniamy, że niezbędne elementy podwozia są prawidłowo montowane w naszym serwisie. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

Montaż technologii spreżyn i podwozia

Oprócz montażu wszelkiego rodzaju systemów sprężynowych, oferujemy również montaż przekładek i stabilizatorów. Każda optymalizacja Goldschmitt’a, samodzielnie lub w połączeniu z innymi elementami podwozia, zapewnia większy komfort jazdy i większe bezpieczeństwo. Oczywiście nasi eksperci zapewniają również prawidłowe ustawienie zawieszenia. Umów się na spotkanie lub zapytaj nas, bez zobowiązań, o odpowiednią optymalizację dla Twojego pojazdu.

Montaż technologii spreżyn i podwozia
Podnosniki hydrauliczne

Podnosniki hydrauliczne

Wygodna podróż mobilna oznacza również, że pojazd jest stabilny i równy na kempingu lub miejscu parkingowym. Tutaj potrzebujesz podnośników, najlepiej hydraulicznych. Specjaliści z naszego centrum serwisowego chętnie Ci doradzą. Najwygodniejsze są modele, które samopoziomują się poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Inteligentna elektronika sterująca zapewnia, że ​​ciężar jest zawsze rozłożony na kilka podpór jednocześnie, a pojazd jest absolutnie stabilny i prosty. Oferujemy Państwu szeroką gamę podpór pionowych, składanych i teleskopowych. Oferujemy również regularne prace konserwacyjne i serwisowe, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się swoim systemem podnośników.

Montaż opon i felg

Jaki rodzaj opony chciałbyś mieć? Opony letnie, zimowe, a może wolisz praktyczne opony całoroczne? Wszystkie typy oferują kierowcom kamperów pewne zalety, ale także pewne wady. Porozmawiaj z ekspertami w naszych centrum serwisowym Hymer Poznań o tym, które opony są najlepsze dla Twojego pojazdu rekreacyjnego. Gwarantujemy, że będziemy mieć odpowiednie „buty” do Twojego kampera. Regularnie oferujemy Państwu felgi Goldschmitt z serii GSM lub GSH jako kompletny pakiet wraz z odpowiednimi oponami. Skontaktuj się z nami i zapytaj naszych specjalistów.

Montaz opon i felg
Montaż akcesoriów do kampera

Montaż akcesoriów do kampera

Odpowiednie akcesoria sprawiają, że kamper jest kompletnym i indywidualnym pojazdem. W Hymer Poznań oferujemy profesjonalny montaż różnych akcesoriów, które uczynią Twoje wakacje łatwiejszymi i piękniejszymi. W poznańskim serwisie montujemy wysokiej jakości systemy klimatyzacji, systemy tylnych bagażników, systemy telewizji satelitarnej i telewizyjnej, markizy, zaczepy do przyczep i wiele innych. Nawet jeśli jesteś zainteresowany systemami słonecznymi lub ogniwami paliwowymi do wytwarzania energii, jesteś pod właściwym adresem. Tak zwane inwertery, za pomocą których 12-woltowe napięcie pokładowe może zostać przekształcone na 240 V – podobnie jak z gniazdka wewnętrznego – również służą do zapewnienia optymalnego zasilania pokładowego. Oznacza to, że w kamperze może być obsługiwana również szeroka gama urządzeń elektrycznych, od odkurzaczy po ekspresy do kawy. Zapytaj naszych specjalistów, czy mamy dla Ciebie odpowiednie akcesoria.

Naprawy powypadkowe i serwis

Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że prawie wszystko możemy zapewnić naszym klientom: czy to całkowita przebudowa kabiny samochodu kempingowego ze starego na nowe podwozie, czy wiele innych prac związanych z kabiną i nadwoziem. Nawet jeśli czeka nas kompleksowa naprawa powypadkowa kampera, nasze centrum technologiczne jest godnym polecenia adresem. Niezależnie od tego, czy jest to kompaktowy furgon, czy zintegrowany luksusowy pojazd - nasi specjaliści są właściwymi osobami, z którymi możesz się skontaktować, jeśli chodzi o konserwację i najlepszą możliwą obsługę Twojego samochodu kempingowego. Obiecujemy Ci kompleksowe wsparcie i nieskomplikowaną obsługę.

Naprawy powypadkowe i serwis
Ważenie pojazdu

Ważenie pojazdu

Czy krzesła ogrodowe mogą nadal jechać na wakacje, czy nie? Czy kamper jest w pełni zatankowany? A co ze świeżą wodą? Wielu właścicieli kamperów na bieżąco ma do czynienia z takimi pytaniami. Nie chodzi jednak o jak największy luksus na wakacjach czy o wystarczające środki na pokładzie – chodzi o męczący temat wagi i przeciążenia. Oczywiście jest wiele rzeczy, bez których nie chciałbyś się obejść na wakacjach. Zwłaszcza podczas podróży w ruchu często zdarza się, że masa całkowita pojazdu bardzo różni się od masy rzeczywistej. Jeśli sprawa zostanie sprawdzona przez policję, grozi to wysokim mandatem. Przeciążanie pojazdu zwykle nie odbywa się umyślnie. Często brakuje niezbędnych informacji od producenta lub po prostu możliwości zważenia własnego pojazdu. To jest dokładnie usługa, którą oferujemy w naszym centrum technologicznym. Nacisk na oś Twojego pojazdu jest określany za pomocą znormalizowanych wag płytkowych i dokumentowany na dowodzie ważenia. Jeśli wartości faktycznie przekroczą limit tego, co jest dopuszczalne, oczywiście chętnie sprawdzimy możliwość doładowania.

Jeśli jesteś zainteresowany pełną ofertą, wyceną lub konsultacją, zachęcamy do skontaktowania się z nami

Koniecznie sprawdź inne porady

Rodzaje kamperów

14 maja 2021

Etykieta na kempingu

2 czerwca 2021

Kamperem z psem

22 września 2021

Gotowanie w kamperze

27 lutego 2022

Jesienne podróże kamperem

6 października 2022

Jesienny Caravaning

17 stycznia 2023

Caravans Salon 2023

6 października 2023

HYMER Tramp S 685

18 kwietnia 2024

Sunlight I 69L

19 kwietnia 2024

Sunlight T 670 S

22 kwietnia 2024

Sunlight Cliff 640

22 kwietnia 2024

Sunlight Cliff 590 4X4

22 kwietnia 2024

Hymer FREE S 600

26 kwietnia 2024

Hymer FREE S 600

26 kwietnia 2024

HYMER Tramp S 585

27 kwietnia 2024

HYMER Tramp S 585

27 kwietnia 2024

Hymer BMC 680-I

28 kwietnia 2024

Sunlight T 67

28 kwietnia 2024

Burstner Lineo C 590

29 kwietnia 2024

HYMER ML-T 580 4x4

30 kwietnia 2024

Burstner Campeo C 540

30 kwietnia 2024

Hymer BMC-T 600

30 kwietnia 2024

Burstner Lineo C 590

30 kwietnia 2024

Burstner Lineo C 590

30 kwietnia 2024

Burstner Lineo C 590

30 kwietnia 2024

Burstner Lineo C 590

30 kwietnia 2024

Burstner Lineo C 590

30 kwietnia 2024

Hymer BMC 680-T

1 maja 2024

Hymer BML 880-I

2 maja 2024

Hymer BMC 690-T

26 czerwca 2024

Hymer BMC 580-I

28 czerwca 2024

Hymer BML 890-I

3 lipca 2024

Sunlight T 690 L

4 lipca 2024
ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu