Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

Finansowanie i ubezpieczenia

Kamper to duży wydatek, który warto rozłożyć w czasie, abyś mógł cieszyć się nowym wymiarem podróżowania już dziś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, dlatego zgłoś się, aby ustalić z nami szczegóły finansowania swojego wymarzonego Hymera.

Kampery – cena i sposoby finansowania

Cena kamperów różni się w zależności od wybranej konfiguracji. Ty decydujesz, czego potrzebujesz w swoim samochodzie i dostosowujesz wyposażenie. Nasz konsultant sporządzi kosztorys na podstawie wyznaczonej specyfikacji.

Umożliwiamy naszym klientom wzięcie kredytu oraz skorzystanie z leasingu. Forma finansowania zostanie dopasowana do Ciebie – doradca weźmie pod uwagę Twoje możliwości i potrzeby, żeby zakup nie był obciążeniem, a przyjemnością.

Ponadto oferujemy atrakcyjne rozwiązania ubezpieczeniowe. Chcemy sprawić, żebyś czuł się bezpiecznie podczas podróży. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi firmami cieszącymi się renomą wśród klientów.

Z uwagi na fakt, iż cena kamperów jest wysoka i stanowi spory wydatek, naszym klientom oferujemy ochronę w postaci GAP (Guaranteed Auto Protection), czyli ubezpieczenia od utraty wartości. Jest to zabezpieczenie finansowe, polegające na ochronie kredytobiorców i leasingobiorców w przypadku poniesienia szkody całkowitej.

Promocyjne finansowanie Erwin Hymer Group!

Erwin Hymer Group Finance ogłasza promocję na finansowanie nowych kamperów oraz przyczep kempingowych dostępnych w całej ofercie Hymer Poznań! 

Warunki są jasne: oprocentowanie leasingu przy zakupie nowego kampera wynosi 103,9%. Oprocentowanie leasingu przy zakupie nowej przyczepy kempingowej: 102,9%!

Promocyjne oprocentowanie jest dostępne na okres 36 miesięcy, przy wpłacie własnej wynoszącej 45% i 1-procentowym wykupie na końcu finansowania. 

Ceny kamperów i ich finansowanie – leasing czy kredyt?

Jeśli decydujesz się na zakup kampera, rozważyć możesz różne formy finansowania – w tym leasing oraz kredyt. Leasing to elastyczne finansowanie, dopasowane do potrzeb klienta, łączące w sobie cechy kredytu i wynajmu.

Tradycyjny kredyt można zaciągnąć przy wyższym wydatku. Raty są stałe, ustalone podczas podpisywania umowy.

W obu przypadkach wraz ze spłatą ostatniej raty klient staje się pełnoprawnym właścicielem pojazdu. Leasing jest jednak ofertą dostępną tylko dla firm i działalności gospodarczych. Z kredytu może skorzystać każda osoba prywatna, która spełnia warunki określone przez bank.

Cena kamperów wpłynąć może na formy finansowania. Leasing można uzyskać szybciej od kredytu, dlatego ta opcja jest silnie rekomendowana dla każdego, kto prowadzi zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Ubezpieczenie kampera

Nieodłącznym elementem towarzyszącym zakupowi auta, jest jego ubezpieczenie.
Skontaktuj się z naszym doradcą ubezpieczeniowym by wybrać polisę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz specyfiki podróżowania kamperem lub przyczepą. Oprócz wymaganego przepisami prawa OC, warto zapoznać się z szeroką ofertą ubezpieczeń dodatkowych, tak aby nigdy nic nie zaskoczyło Cię w podróży!
Nasz doradca chętnie odpowie na każde Twoje pytanie i dobierze pakiet idealny dla Ciebie!

AUTO OC
obowiązkowe ubezpieczenie posiadaczy pojazdów mechanicznych.
bezpośrednia likwidacja szkody.
pieniądze dla osób, którym kierowca ubezpieczonego pojazdu wyrządzi szkodę w wypadku lub kolizji.
AUTO NNW
pieniądze po wypadku dla kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu.
zwrot kosztów leczenia- w tym rehabilitacji.
wsparcie finansowe dla najbliższych w razie śmierci ubezpieczonego.
AUTO Szyba
organizacja i pokrycie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby w samochodzie.
odpowiedzialność za szkody na całym świecie.
profesjonalna obsługa u sprawdzonych partnerów.
AUTO AC
pieniądze w razie kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu.
ochrona wszystkich szkód- chyba, że są wyłączone w warunkach umowy.
opcje dodatkowe- możliwość dopasowania ubezpieczenia do swoich potrzeb.
AUTO Assistance
pomoc w czasie drogi, np.: holowanie, samochód zastępczy, nocleg.
ponad 700 partnerów świadczących pomoc drogową i ok. 740 wypożyczalni samochodów.
ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu