Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

Alkowa

Doskonałość w każdym calu

Modele Sunlight wiedzą, jak zmaksymalizować przestrzeń. Nawet drobne szczegóły mogą przekształcić się w rozwiązania dla dużych pomieszczeń. Widać to na przykład w łazience, gdzie prysznic, umywalka i toaleta kasetowa są wielofunkcyjne.

Nie będziemy rozwijać czerwonego dywanu - ale obniżymy elektryczny stopień. Nasze rozwiązania pokazują, że wiemy dokładnie, co się liczy: bezpieczeństwo, inteligencja i wygoda.
Galeria
 • Model:
  A 68
  Zapytaj o cenę
  Maksymalna waga
  3,500 kg
  Miejsca do spania
  6
  Zobacz model
 • Model:
  A 60
  Maksymalna waga
  3,500 kg
  Miejsca do spania
  4
  Zobacz model
 • Model:
  A 70
  Maksymalna waga
  3,500 kg
  Miejsca do spania
  6
  Zobacz model
 • Model:
  A 72
  Maksymalna waga
  3,500 kg
  Miejsca do spania
  6
  Zobacz model

Dziś stawiamy przede wszystkim na niezależność. Zarówno osoby młode, jak i w dojrzałym wieku czy rodziny z dziećmi, chętnie organizują wyjazdy na własną rękę po kraju oraz poza jego granicami. Ze względu na fakt, że nie każdy lubi tracić czas, szukając odpowiednich dla siebie miejsc noclegowych, które szczególnie w sezonie nie należą do tanich, coraz więcej turystów decyduje się na wyjazdy kamperem. Oczywiście, tego typu pojazd można wypożyczyć, lecz również nabyć na własność i przez wiele lat cieszyć się z tej inwestycji.

Kampery Sunlight – wygodne wyposażenie

Chociaż turystów łączy pasja do podróżowania, ich priorytety, preferencje i upodobania często znacząco różnią się od siebie. Niektórzy chcą przede wszystkim zwiedzić interesujące atrakcje, upajać się pięknem przyrody i wyciszyć. Inni zaś, aby móc się zrelaksować i ukoić zmysły, wymagają komfortowych warunków wakacyjnego wypoczynku. Kampery Sunlight to połączenie obu tych czynników, pozwalają bowiem dostosować elementy wyposażenia według swoich indywidualnych potrzeb, co sprawia, że każdy może stworzyć dla siebie przyjazną, relaksującą przestrzeń na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Dzięki temu podróże cechuje wygoda i niezależność. Na wszystkich etapach kupna tego typu pojazdu do dyspozycji są doświadczeni doradcy, którzy pomagają stworzyć projekt spełniający indywidualne oczekiwania zainteresowanego. Pomimo ograniczenia metrażem, w kamperze urządzić można funkcjonalną łazienkę z niezbędnymi sprzętami, wstawić wygodne fotele, stolik, wyposażenie kuchenne. Dzięki takim udogodnieniom można komfortowo i niezależnie podróżować, a dodatkowo swobodnie modyfikować plany podróży i spędzać czas dokładnie  tak, jak się lubi. Kampery Sunlight to doskonała propozycja dla osób, które pragną przygód, a jednocześnie dbają o wygodę i bezpieczeństwo – swoje i bliskich.

Kampery Alkowa – niezależne i bezpieczne podróże

Ten, kto często podróżuje, wie, ile kwestii warto wziąć pod uwagę, planując wyjazd i jak podjęte wybory co do zakwaterowania czy lokalizacji, w której zamierza się spędzić urlop, okazują się niekiedy rozczarowujące. Co zrobić, kiedy w wybranym przez nas nadmorskim kurorcie bez przerwy pada deszcz, a w innym, również zlokalizowanym na wybrzeżu, nieustannie świeci słońce? Odpowiedź stanowią Kampery Alkowa. Opuszczenie obiektu noclegowego o kilka dni wcześniej w celu zmiany miejsca odpoczynku wiąże się z utratą pieniędzy. Dzięki podróżowaniu kamperem możliwe jest przenoszenie się w inne lokalizacje, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Co więcej, tego typu pojazdy bez problemu korzystać mogą z pól kempingowych, jeżeli turyści postanowią spędzić kilka dni w konkretnej lokalizacji. Kampery Alkowa cechuje przede wszystkim mobilność, dostęp do niezbędnych udogodnień oraz szansa na przeżycie przygody, która pozostawi po sobie wspomnienia na całe życie.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Kamperów Alkowa. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania odpowiedzi na pytania i rozwiania wątpliwości.

ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu