Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

KAMPERY HYMER

Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.

Kampery / Campery Hymer

Pierwsze kampery marki Hymer zeszły z linii produkcyjnej w roku 1961. Od tego czasu minęły dekady, zaś niemiecka firma nieustannie doskonaląc swoje produkty oraz technologie, cały czas znajduje się w czołówce producentów motoryzacyjnych działających w branży karawaningu. Jako dystrybutor tych wyjątkowych i komfortowych pojazdów, z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem polecamy je naszym klientom.

Hymer – kamper idealny

Posiadanie własnego kampera daje poczucie wolności i swobody. Właściciele pojazdów tego typu wiedzą doskonale, o czym mówimy. Uczuć towarzyszących podróżowaniu samochodem turystycznym nie da się porównać do innych form przemieszczania się ani wycieczek. Większość zmartwień związanych z organizacją wypadu, przestaje się liczyć. Od teraz, żeby wybrać się w spontaniczną podróż, szybki wypad weekendowy czy objazdową wycieczkę wystarczy… wsiąść za kółko.

Choć w Polsce idea karawaningu nie posiada wielkich tradycji, coraz więcej osób nad Wisłą jest zainteresowana tą formą transportu i podróżowania. Doceniając zaś zalety w pełni zintegrowanych i samodzielnych „domków na kółkach” warto rozglądać się za pojazdami spełniającymi najbardziej wygórowane oczekiwania. Kampery Hymer, które polecamy zaś naszym klientom, pozwolą cieszyć się w pełni komfortową i bezpieczną jazdą oraz świetnie wyposażonym i wygodnym wnętrzem.

Znakomite wyposażenie oraz komfortowa i bezpieczna jazda

Niemiecki producent kamperów z segmentu premium już dawno temu podbił serca miłośników karawaningu na całym świecie, proponując pojazdy, dzięki którym idea podróżowania wzbiła się na nowy, wyższy poziom. Proponowane przez nas modele kamperów Hymer wyróżniają się na tle konkurencji nowoczesnością oraz designem. Proponujemy modele Hymer w pełni zintegrowane, półzintegrowane oraz vany. Bez względu na różnice w konstrukcji i rozwiązaniach w poszczególnych modelach, każdy z prezentowanych pojazdów zapewnia bezpieczną i dynamiczną jazdę oraz ekskluzywne wnętrze z pełnym wyposażeniem. Osiągnięcie świetnych parametrów jezdnych było możliwe m.in. dzięki współpracy marki Hymer z motoryzacyjnym gigantem Mercedes-Benz.

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta obejmuje kilkanaście różnych pojazdów marki Hymer. Wiemy, że inwestycja w mobilny dom to trudne zadanie, dlatego z zaangażowaniem doradzamy naszym klientom i staramy się wskazywać najbardziej optymalne rozwiązania. Wybór kampera poprzedzamy wywiadem z klientom, w trakcie którego pozyskujemy informacje dotyczące preferencji użytkowników oraz celu, do jakiego pojazd ma służyć. Na tej podstawie wskazujemy modele marki Hymer, które mogą Państwa zainteresować. Naszym klientom pomagamy także w skompletowaniu wyposażenia do wnętrza kampera tak, żeby jazda i podróżowanie każdemu z uczestników wyprawy sprawiała jak najwięcej satysfakcji i radości. Na nasze wsparcie możecie Państwo liczyć także na płaszczyźnie finansowej – pomagamy w znalezienie środków na bezpieczne sfinansowanie inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i poznawania uroków podróżowania na własnych warunkach.

ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu