Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

Kup przyczepę Eriba

Jeśli szukasz domu na kółkach, który naprawdę odpowiada Tobie i Twoim potrzebom, w ERIBA jesteś we właściwym miejscu. Tutaj znajdziesz przyczepy kempingowe w wielu rozmiarach, konfiguracjach i z praktycznymi planami pięter. Przyczepy kempingowe ERIBA oferują niezawodną jakość, maksymalny komfort i odporność na zimę - w tym kultowy status!

Jedyne w swoim rodzaju, określane mianem kultowych, nowoczesne, komfortowe, a do tego dostępne w całym mnóstwie konfiguracji. Nie bez przyczyny turystyczne przyczepy Eriba są tak chętnie wybierane przez miłośników kempingu. Wielu kierowców nie wyobraża sobie wakacji bez domu na kółkach. Jeśli do nich należysz najwyższa pora, abyś poznał nas bliżej!

Przyczepy kempingowe - nowe auta turystyczne

Przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz kempingowe przyczepy w przeróżnych konfiguracjach. Dlaczego jest ich tak wiele? Aby zapewnić Ci swobodę wyboru, jakiej nie może podarować Ci inna konkurencyjna firma. A jest co podziwiać!

Zacznijmy od oryginalnego wyglądu. Niełatwo przejść obojętnie obok tych uroczych, turystycznych domów na kółkach. Czy wiesz, że można holować je za samochodem wystarczy prawo jazdy kategorii B. Kompaktowe wymiary i niska waga jeszcze bardziej ułatwiają to zadanie. Jeśli interesuje Cię właśnie taki typ nowej przyczepy kempingowej, jesteś we właściwym miejscu.

Design to kolejne słowo, przy którym warto się na moment zatrzymać. Udowadniamy, że turystyczna przyczepa – nie tylko w środku, ale i na zewnątrz – może wyglądać tak samo dobrze, a nawet lepiej niż w niejednym domu. Nie wierzysz? Sprawdź nowe modele kempingowe i obejrzyj zdjęcia. Będziesz zaskoczony jakością wykończenia wnętrza, w którym znalazło się miejsce na wszystko, co niezbędne podczas urlopu. Co więcej, każdy element został przemyślany w taki sposób, żeby z jednej strony zachwycać wyglądem, a z drugiej służyć szeroką gamą funkcjonalności.

Różnorodność - to określenie nabiera przy przyczepach kempingowych Eriba zupełnie nowego znaczenia. Spójrz na dostępne modele. Każdy z nich jest dostępny w wielu dodatkowych konfiguracjach. Do zmiennych zaliczamy: długość, liczbę miejsc do spania oraz dopuszczalną masę całkowitą. Dzięki temu można dopasować te małe pojazdy turystyczne do swoich potrzeb oraz możliwości. Zabierasz w podróż całą rodzinę? Eriba Feeling okaże się strzałem w dziesiątkę. A może organizujesz klimatyczny wypad tylko we dwoje? Turystyczna Eriba Touring Rockabilly skradnie Wasze serca. Jeśli jednak to relaks jest najważniejszy, Eriba Touring 820 zachwyci kunsztem wykonania. Dopieszczone w każdym szczególe i nowoczesne wnętrze wręcz zachęca do odpoczynku.

Przyczepy turystyczne Eriba - Twoje potrzeby są najważniejsze

Jakie cechy posiadają nowe przyczepy kempingowe dostępne w widocznej ofercie? Przede wszystkim niskie zużycie paliwa. Te małe pojazdy turystyczne holuje się lekko, ale i ergonomicznie, co ułatwia specjalnie zaprojektowany, aerodynamiczny dziób. Opór powietrza jest mniejszy, a to z kolei oznacza, że samochodem można jechać szybciej, bezpieczniej, ale i oszczędniej. A jeśli już o bezpieczeństwie mowa, to nie sposób nie wspomnieć o dodatkowych rozwiązaniach chroniących kemping przed skutkami kolizji. Nowoczesna konstrukcja wybranych modeli przyczep została wzmocniona klatką wykonaną ze stalowych rur oraz aluminiową obudową.

Co jeszcze ma znaczenie podczas turystycznego wyjazdu? Przestrzeń! A dokładniej - miejsce do przechowywania wakacyjnych niezbędników. Wnętrze każdej z nowych przyczep kempingowych zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wykorzystać jak najwięcej przestrzeni do stworzenia schowków. Wiele z nich zostało bardzo sprytnie ukrytych. Cel? Nie przeszkadzać Ci w wypoczynku! Niech nie zmylą Cię kompaktowe wymiary pojazdu - zmieścisz tu wszystko: od ubrań, przez sprzęt elektroniczny, po zapasy jedzenia.

Małe przyczemy kempingowe Eriba to nie tylko designersko zaprojektowane turystyczne domy na kółkach pełne miejsca do przechowywania. To coś więcej - przestrzeń, w której możesz wypocząć i na moment zapomnieć o codzienności. Łatwość prowadzenia, kompaktowe wymiary, nowoczesny wystrój to nie wszystko. Zyskujesz wolność, której podobno nie da się kupić. W Hymer Poznań udowadniamy, że jest to jak najbardziej możliwe!

ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu