Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

Przyczepy kempingowe Buerstner – dlaczego są tak chętnie wybierane przez naszych klientów?

Przyczepy kempingowe Buerstner – dlaczego są tak chętnie wybierane przez naszych klientów?

Buerstner to jeden z najbardziej renomowanych producentów przyczep kempingowych i kamperów, którego pojazdy są dostępne w ofercie Hymer Poznań.

5 maja 2023

Buerstner to jeden z najbardziej renomowanych producentów przyczep kempingowych i kamperów, którego pojazdy są dostępne w ofercie Hymer Poznań. Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży modele właśnie tej niemieckiej marki. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że przyczepy kempingowe Buerstner to bardzo dobry wybór, zarówno dla rodzin, jak i par, które złapały bakcyla karawaningu. Co decyduje o popularności przyczep właśnie tego producenta? To już wyjaśniamy w naszym artykule.

Bardzo wysoka jakość wykonania

Przyczepy kempingowe Buerstner są dobrą propozycją dla osób, które wybierając poszczególne rzeczy kierują się jakością, a nie tylko ceną. Pojazdy niemieckiej marki spełniają oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów, oferując naprawdę dobrą jakość w rozsądnym budżecie. Jeśli szukasz przyczepy na lata, to śmiało możemy polecić właśnie jeden z modeli Buerstnera.

Funkcjonalność

Przyczepy Buerstner wyróżniają się na tle konkurencji pod względem funkcjonalności. Niemiecki producent bardzo dba o to, aby wszystkie jego modele charakteryzowały się praktycznym rozkładem wnętrza, co szczególnie docenią rodziny z dziećmi. Do tego dochodzą przemyślane schowki, duża powierzchnia do przechowywania oraz sprytne patenty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń przyczepy.

Dobry poziom wyposażenia

Buerstner to jeden z tych producentów, którzy oferują całkiem sporo już w podstawowej cenie przyczepy. Mając ograniczony budżet i nie mogąc sobie pozwolić na jego przekroczenie, warto zainteresować się modelami niemieckiej marki, które są dobrze wyposażone i bez dopłaty oferują wszystko, co jest potrzebne do komfortowego podróżowania z przyczepą po całej Europie.

Atrakcyjne ceny

Buerstner uchodzi w Polsce za dość drogą markę karawaningową, co jednak nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. Niemiecki producent znajduje się na średniej półce cenowej, a jego przyczepy prezentują wręcz znakomity stosunek ceny do jakości i tego, co otrzymuje kupujący.

W kontekście cen warto jeszcze wspomnieć o tym, że przyczepy kempingowe Buerstner stosunkowo wolno tracą na wartości i „trzymają cenę” – wynika to z dobrej opinii o marce, dzięki czemu są to przyczepy poszukiwane na rynku wtórnym. Dzisiejszy nabywca doceni ten fakt, gdy w przyszłości zdecyduje się sprzedać swoją przyczepę.

Wieloletnia trwałość

Fabrycznie nową przyczepę kempingową kupuje się z myślą o tym, aby została w rodzinie na dłuższy czas – nawet na kilkanaście czy kilkadziesiąt lat (niejeden rodzic marzy o przekazaniu przyczepy dziecku, w którym zaszczepił miłość do karawaningu).

W tym kontekście rozsądnie jest zainwestować w przyczepę, która rzeczywiście daje nadzieję na wieloletnie użytkowanie. To kryterium jak najbardziej spełniają przyczepy kempingowe Buerstner – w ogłoszeniach bez problemu znajdziemy modele tej marki wyprodukowane 20-30 i więcej lat temu, wciąż będące w dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Dostępność serwisu i części

Co prawda na etapie zakupu nowej przyczepy raczej nie zakładamy, że będziemy potrzebować serwisu i części, ale pamiętajmy, że każda przyczepa się zużywa. Dobrze jest zatem postawić na model producenta, który cieszy się dużą popularnością w całej Europie.

Dzięki temu, w razie wystąpienia jakiejś awarii czy np. konieczności wymiany uszkodzonego okna, nie powinno być problemu z dostępnością zarówno usług serwisowych, jak i części – niezależnie od tego, czy wypoczywamy w Polsce, we Włoszech, w Chorwacji czy we Francji.

Przyczepy kempingowe Buerstner są dostępne w Hymer Poznań

Jesteśmy jednym z największych salonów przyczep i kamperów w Polsce. W naszej stałej ofercie znajdują się przyczepy kempingowe Buerstner – na przykład typowo rodzinne Premio Plus, Premio i Averso Plus, czy wyróżniająca się niską DMC Premio Life. Zapytaj nas o egzemplarze dostępne od ręki!

Zapewniamy szczegółową prezentację przyczep, możliwość nieskrępowanego zapoznania się z wyposażeniem i jakością wykonania poszczególnych modeli oraz atrakcyjne warunki finansowania – w tym promocyjny leasing tylko 103,9%.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie, w którym skorzystasz z fachowego doradztwa oraz kompleksowej opieki na etapie konfigurowania przyczepy kempingowej marki Buerstner.

Koniecznie sprawdź inne porady

Rodzaje kamperów

14 maja 2021

Etykieta na kempingu

2 czerwca 2021

Kamperem z psem

22 września 2021

Gotowanie w kamperze

27 lutego 2022

Jesienne podróże kamperem

6 października 2022

Jesienny Caravaning

17 stycznia 2023

ERIBA TOURING 560

26 lipca 2023

Sunlight T68

26 lipca 2023

Caravans Salon 2023

6 października 2023

Hymer Exsis i-678

20 listopada 2023

Hymer ML-T 580 419 CDI

20 listopada 2023

Crosscamp FLEX

20 listopada 2023

Eriba Touring 442 | 4 OS

21 listopada 2023

Sunlight I 69 L

27 grudnia 2023

Burstner Premio Life 425

11 stycznia 2024

Eriba Touring 542

11 stycznia 2024

Burstner Premio Life 415

12 stycznia 2024

Eriba Touring 530

12 stycznia 2024
ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu