Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

Nowe przyczepy kempingowe: sprawdź, kiedy warto zainwestować w fabrycznie nową przyczepę

Nowe przyczepy kempingowe: sprawdź, kiedy warto zainwestować w fabrycznie nową przyczepę

Zakup fabrycznie nowej przyczepy kempingowej – kiedy warto?

26 czerwca 2023

Dla nikogo, kto interesuje się karawaningiem, nie jest tajemnicą, że zakup przyczepy kempingowej czy tym bardziej kampera wiąże się ze sporym wydatkiem. Z tego powodu w naszym kraju największe zainteresowanie budzą używane pojazdy kempingowe. W HYMER Poznań zauważamy jednak, że z roku na rok przybywa klientów decydujących się na zakup fabrycznie nowej przyczepy – i to nie tylko modeli z najniższej półki cenowej.

Nowe przyczepy kempingowe mają szereg zalet (niezawodność, gwarancja, brak zużycia elementów wyposażenia), które decydują o ich atrakcyjności i przekonują do zakupu nawet osoby niedysponujące wystarczającą ilością gotówki.

Zakup fabrycznie nowej przyczepy kempingowej – kiedy warto?

Można wyróżnić co najmniej kilka sytuacji, w których zakup nowej przyczepy ma głęboki sens – również ekonomiczny.

Zacznijmy od typowego przypadku, czyli nabywców, którzy mają już doświadczenie z karawaningiem, wcześniej korzystali z używanej lub wypożyczanej przyczepy i są całkowicie zakochani w tej formie podróżowania. Tym samym mają 100% pewność, że będą spędzać wakacje i długie weekendy właśnie w przyczepie. Z punktu widzenia tych osób zakup nowej przyczepy jest optymalnym rozwiązaniem, ponieważ pojazd posłuży im przez wiele lat, nie będzie sprawiać żadnych problemów, a zakup częściowo zwróci się na oszczędnościach z tytułu wynajmu czy opłacania noclegów w hotelu/domkach kempingowych.

Na zakup fabrycznie nowej przyczepy powinny się zdecydować również te osoby, które dokładnie wiedzą, czego chcą. Mają swoją wizję idealnej przyczepy, jej układu i wyposażenia, którą najłatwiej będzie zrealizować zamawiając pojazd prosto od producenta. Rynek wtórny ma jednak pewne ograniczenia i często nie da się na nim znaleźć takiej przyczepy, która w pełni odpowiadałaby nabywcom.

Nowa przyczepa kempingowa jest oczywistą propozycją dla osób, które chcą uniknąć ryzyka związanego z zakupem pojazdu z drugiej ręki. Od kilku lat mamy w Polsce boom na karawaning, co w naturalny sposób zwiększyło aktywność handlarzy. Do naszego kraju sprowadza się przyczepy w fatalnym stanie technicznym, nieszczelne, wyeksploatowane, po poważnych wypadkach, niedbale naprawione, które dla nabywców okazują się być skarbonkami bez dna.

Kupując fabrycznie nową przyczepę, również posiłkując się finansowaniem (np. kredytem czy leasingiem), nie musisz się obawiać, że „wejdziesz na minę”, która zamiast dawać radość z podróżowania, stanie się przyczyną ciągłych nerwów.

Sprawdź nowe przyczepy kempingowe w ofercie HYMER Poznań

HYMER Poznań w Sadach koło Poznania to jeden z największych salonów karawaningowych w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór nowych przyczep kempingowych, na przykład cenionej niemieckiej marki Buerstner – aktualnie dostępne modele sprawdzisz na naszej stronie https://hymerpoznan.pl/buerstner/przyczepy-campingowe/.

O zaletach przyczep kempingowych Buerstner czytaj też w osobnym artykule na naszym blogu.

Masz kilka dobrych powodów, aby kupić nową przyczepę kempingową w HYMER Poznań

  • Zapewniamy fachowe doradztwo ze strony praktyków karawaningu, którzy wiedzą o przyczepach wszystko, nie tylko ze szkoleń czy materiałów marketingowych producenta, ale też własnego doświadczenia;
  • Możesz zamówić szereg elementów dodatkowych, które zostaną fachowo zamontowane przez naszych ekspertów (bez utraty gwarancji producenta) – na przykład klimatyzację, bagażnik rowerowy, markizę, moover i wiele innych;
  • Skorzystasz z atrakcyjnego finansowania zakupu, w tym kredytu oraz promocyjnego leasingu 103,9%;
  • Kupisz przyczepę od autoryzowanego dealera, co zapewnia zachowanie pełnej gwarancji oraz daje dostęp do fachowych usług serwisowych;

Wciąż nie masz przekonania, czy nowa przyczepa kempingowa to wybór dla Ciebie? Skontaktuj się z nami i zapytaj nas o aktualnie dostępne egzemplarze przyczep z drugiej ręki – dokładnie sprawdzone, sprawne technicznie i z bardzo dobrze zachowanym wnętrzem.  

Zostań na naszym blogu i zajrzyj do innych artykułów, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Dowiesz się z nich m.in., komu polecamy duże przyczepy kempingowe oraz czym charakteryzuje się rodzinna przyczepa kempingowa.

Koniecznie sprawdź inne porady

Rodzaje kamperów

14 maja 2021

Etykieta na kempingu

2 czerwca 2021

Kamperem z psem

22 września 2021

Gotowanie w kamperze

27 lutego 2022

Jesienne podróże kamperem

6 października 2022

Jesienny Caravaning

17 stycznia 2023

Caravans Salon 2023

6 października 2023
ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenu