Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Uwielbiają być w ruchu. Wysokiej jakości powierzchnie i ergonomiczne rozwiązania kuchenne po nowoczesne koncepcje oświetlenia i niebiański komfort snu w rozkładanym łóżku. Rozpocznij swoją podróż już teraz z gwarancją dobrego samopoczucia i spraw, aby każdy cel stał się ulubionym miejscem z Twoim Bürstnerem. Zawsze i wszędzie, podróżuj gdzie chcesz. Nie zapomnij zapiąć pasów!
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń

HYMER Venture S

Najwyższe standardy w zakresie komfortu, wzornictwa i funkcjonalności.

Hymer Venture S definiuje nową kategorię pojazdów – to innowacyjny kamper o najwyższych standardach wzornictwa i funkcjonalności. Samochód rzuca wyzwanie konkurencyjnym modelom – niezwykły wygląd tego auta połączono z rewolucyjnym wnętrzem, stworzonym dzięki wizjonerskiemu podejściu do koncepcji układu. Van proponuje dwa piętra, które spełniają najwyższe standardy w zakresie komfortu, wzornictwa i funkcjonalności.
Hymer Venture S wyznacza nowe standardy, dzięki efektownemu wyglądowi, wąskiemu nadwoziu i dużej ilości miejsca. 

To ekskluzywnie wyposażony samochód terenowy dla czterech osób. Hymer Venture S obiecuje bezkompromisową wolność!
Zapytaj o cenę
Nowoczesny i niepowtarzalny design oraz liczne rozwiązania niespotykane dotąd w kamperach, wyznaczają nowe kierunki rozwoju nie tylko w grupie Hymer, ale całej branży karawaningowej.
Stały napęd na 4 koła 4MATIC, automatyczna skrzynia biegów, terenowe opony i podniesione zawieszenie umożliwią wjazd tam, gdzie inni się nie dostaną.
345 W mocy instalacji solarnej, 320 Ah pojemności akumulatorów litowych, w połączeniu z inteligentnym systemem zarządzania energią, pozwalają na wypoczywanie bez zewnętrznego zasilania do 10 dni.
Możliwość podróżowania o każdej porze roku – izolacja termiczna typu PUAL z aluminiową powłoką wewnętrzną i zewnętrzną, ulepszoną kompozycją pianki oraz w 100% bezdrzewną konstrukcją bez mostków termicznych. Pianka poliuretanowa oferuje również wiele innych korzyści – jest wodoodporna, lekka i niezwykle wytrzymała. Ściana PUAL o grubości 3 cm jest odpowiednikiem ściany z pełnej cegły o grubości 68 cm.
Wbudowany kompresor odpowiada nie tylko za automatyczne podnoszenie dachu. Dzięki niemu również odpowiednio dobierzesz i spersonalizujesz twardość materaca w górnej sypialni. Wszystkie urządzenia znajdujące się na pokładzie kampera mogą być sterowane za pomocą aplikacji w smartfonie z dowolnego miejsca na ziemi.
Światło jest podstawową częścią naszego życia. Tworzy atmosferę i wpływa na samopoczucie każdego z nas. Koncepcja 4-stopniowego oświetlenia w Hymer Venture S pozwoli Ci dostosować oświetlenie do Twojego nastroju i miejsca, w jakim się znajdujesz: lampy wiszące i lampy do czytania można zamocować w różnych miejscach pojazdu. Regulowanie światła w zgodzie z indywidualnym preferencjami nie stanowi tutaj najmniejszego problemu. Wystarczy, że użyjesz centralnego sterowania lub aplikacji Hymer Connect.
Podnoszony, pneumatyczny dach nowej generacji to idealne połączenie komfortu na najwyższym poziomie i imponującej funkcjonalności – otwiera się po naciśnięciu przycisku, odsłaniając wygodną część sypialną. Izolacyjna powłoka zewnętrzna jest gwarantem komfortowej temperatury wewnątrz, zarówno w środku lata, jak i w czasie mrozów.
otwarty
zamknięty
panele słoneczne
To auto definiuje styl
Forma, kolor i wygląd – tutaj wszystko jest przemyślane! Zintegrowany przód, naklejki w kształcie plastra miodu i opcjonalne 18-calowe felgi sprawiają, że Hymer Venture S przykuwa spojrzenia. Szczególny rodzaj, niezwykle odpornego lakieru, którym zostało pokryte auto sprawia, że będziesz cieszył się jego wyglądem niezwykle długo – lakier odporny jest na odpryski kamieni i kurzu. Żadna trasa terenowa nie będzie Ci straszna!
Bez kompromisów.
Na dwóch piętrach.
Zapytaj o cenę
Galeria
ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania
(+48) 61 677 01 01
info@hymerpoznan.pl
Godziny otwarcia: 
Pon-Pt | 8:00-17:00
Sb | 9:00-14:00
Do góry
Polityka prywatności
crossmenucheckmark-circle