Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów kempingowych i kamperów uznanej marki Hymer oraz docenianych przez klientów kamperów Sunlight. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.
CROSSCAMP
Żyj bez ograniczeń
Finansowanie
Zobacz jak możesz sfinansować swoje marzenia.
serwis
Wszystkie niezbędnę informacje odnośnie serwisu naszych modeli.
NASZA FIRMA
Poznaj nas lepiej. 
Hymer Poznań
PRACA
Dołącz do zespołu.
Aplikuj już dziś.

Kampery / Campery Sunlight

Bezpieczeństwo, inteligencja i wygoda. W tych trzech słowach zawiera się filozofia niemieckiej marki Sunlight, która od lat udowadnia, że mobilność to coś znacznie więcej niż przemieszczania się od punktu A do punktu B. Kampery projektowane przez tego producenta zachwycają nowoczesnymi rozwiązaniami, znakomitymi parametrami jezdnymi i świetnym wyposażeniem. Pojazdy Sunlight to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni swobodę i pragnie planować podróżowanie na własnych zasadach.

Kampery Sunlight

Choć trudno w to uwierzyć, pierwsze wzmianki o karawaningu pochodzą już z początków XX wieku. To wtedy pojawiła się idea specjalnych pojazdów rekreacyjnych, które łączyłyby cechy mobilnego domu ze środkiem lokomocji, którym wówczas były… wozy. Moda na przemieszczanie się „mobilnymi domkami” rozwijała się na początku niezależnie w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. W Polsce upowszechnienie idei karawaningu przypada natomiast dopiero na lata 60. - 70., kiedy rodzime zakłady motoryzacyjne zaczęły produkować przyczepy kempingowe. Od tego czasu branża przeżyła prawdziwą rewolucję, a dzisiaj na drogach można spotkać luksusowe i zaawansowane technologicznie kampery takie, jakie polecamy naszym klientom.

Nowy wymiar podróżowania

Kampery marki Sunlight to pojazdy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To wyjątkowe modele, dzięki którym podróżowanie stanie się przyjemne i komfortowe jak nigdy. Konstruktorzy postawili na przemyślane rozwiązania, które pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości oraz przestrzeń pojazdów. Bogaty pakiet udogodnień, łącznie z markizą, multimedialnym systemem z kamerą cofania oraz bagażnikiem rowerowym, to tylko niektóre z niespodzianek, jakie marka przygotowała dla każdego współczesnego nomada oraz miłośnika zaskakujących funkcjonalnością pomysłów.

Poznaj lepiej nasze kampery marki Sunlight!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy różne modele kamperów marki Sunlight, m.in. półintegralne, vany, a także wersje z alkową. Każdy z pojazdów jest inny, każdy tak samo wyjątkowy i komfortowy. Użytkownicy na całym świecie doceniają nie tylko przemyślaną konstrukcję kamperów, ale i parametry jezdne. Konstruktorzy zadbali o bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów i stworzyli mobilny dom, w którym poczujecie się dobrze będąc w drodze, jak i podczas przystanków nad jeziorem, postojów nad morzem czy w górach. Marka Sunlight podkreśla, że u podstaw filozofii firmy, widnieje hasło „wolność”. W tym przypadku nie jest to jedynie pusty slogan. To obietnica złożona użytkownikom i miłośnikom karawaningu, która – naszym zdaniem – jest dotrzymywana za każdym razem, kiedy jeden z naszych klientów zasiada za kółkiem kampera.

Jak pewnie zauważyłeś, w naszej ofercie znajdziesz wiele modeli kamperów marki Sunlight, różniących się m.in. wyposażeniem. Skontaktuj się z nami – chętnie porozmawiamy o tym, jakie są Twoje oczekiwania i co możemy dla Ciebie zrobić. Wspólnie znajdziemy model, którym objedziesz w pojedynkę, ze znajomymi lub rodziną Polskę oraz dalsze zakątki na świecie.

Do góry
cross